MENU
(+90) 533 295 33 83 / 0507 185 81 87
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Ortanca M.

Ortanca M.

Vegan deri nedir

Vegan Deri Nedir
VEGAN DERİ VE HAKİKİ DERİ ARASINDAKİ  FARKLAR Vegan, son dönemlerde hayvan tahribatının artması nedeniyle çokça duyduğumuz bir terim halini aldı; yiyecek ve içecek ürünlerinin dışında giyim (ayakkabı,çanta)  mobilya gibi alanlarda da vegan terimini duyuyoruz. Vegan ...

Yeni nesil modal kumaşlar

YENİ NESİL MODAL KUMAŞLAR
Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli ...

Kategoriler

denivar.com, kadın-erkek-çocuk giyim ürünleri, kozmetik, temizlik , hediyelik ürünlerini sunan bir alışveriş sitesidir. Müşterilerine hazır kombinler sunmasının yanı sıra, onlara kendi kombinlerini de oluşturma fırsatı vermektedir. 18 yılın verdiği tercrübe ile geniş bir bilgi birikimine sahip olarak markalaşma çalışmalarını müşteri memnuniyeti temelinde yürütmektedir. Kaliteyi en uygun fiyat ile sunmayı en önemli hizmetlerden biri olarak gören firmamız, özenle tasarlanan zengin model seçeneğini sizlerle buluşturmaktadır.

Küresel değişime uygun ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ürünler sunabilmek en büyük misyonumuzdur.

Vizyonumuz ise; ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ile en çok tercih edilen marka ve alışveriş sitesi olmaktır.

Yüksek teknoloji gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında pazarlama yapmaktayız. Bunun dışında içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, sabahlıklar, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünleri,  atlet, külot, tayt, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden sitemizde barındırmaktayız.

Kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızımızla sürdürmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış  tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak kalbinizi çalmayı hedefliyoruz.

 

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek