MENU
(+90) 533 295 33 83 / 0507 185 81 87
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

    denivar.com, kadın-erkek-çocuk giyim ürünleri, kozmetik, temizlik , hediyelik ürünlerini sunan bir alışveriş sitesidir. Müşterilerine hazır kombinler sunmasının yanı sıra, onlara kendi kombinlerini de oluşturma fırsatı vermektedir. 18 yılın verdiği tercrübe ile geniş bir bilgi birikimine sahip olarak markalaşma çalışmalarını müşteri memnuniyeti temelinde yürütmektedir. Kaliteyi en uygun fiyat ile sunmayı en önemli hizmetlerden biri olarak gören firmamız, özenle tasarlanan zengin model seçeneğini sizlerle buluşturmaktadır.
    Küresel değişime uygun ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ürünler sunabilmek en büyük misyonumuzdur.
    Vizyonumuz ise; ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi ile en çok tercih edilen marka ve alışveriş sitesi olmaktır.
    Yüksek teknoloji gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında pazarlama yapmaktayız. Bunun dışında içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, sabahlıklar, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünleri,  atlet, külot, tayt, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden sitemizde barındırmaktayız.
    Kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızımızla sürdürmekteyiz.
    Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış  tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak kalbinizi çalmayı hedefliyoruz.
 

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek